Перевезення будівельної техніки

Перевозка строительной техники 1

Перевезення будівельної техніки тралом є одним із основних типів перевезень нашої компанії.

Будівельна техніка підпадає під категорію «негабаритної» за різними характеристиками: довжина, ширина, вага, висота.

Крім того, є негабаритні конструктивні особливості, наприклад стріли, бури, ковші.

Перевезення будівельної техніки здійснюється в закритих та відкритих тралах з різними типами завантаження: бічним, переднім, заднім та верхнім.

Для фіксації вантажу на тралі використовують спеціальні кріплення, вони забезпечують міцну фіксацію вантажу на тралі, а також надійну та безпечну доставку техніки.

Вага будівельної техніки може сягати 100 000 тонн. Будівельна техніка такого типу потрапляє під поняття надважких вантажів, для її перевезення використовують платформи-трали з укріпленими осями та спеціальною системою амортизації для зменшення тиску на шини. Також важливе правильне розміщення будівельної техніки на тралі. Таким чином ви гарантуєте безпечне перевезення вантажу.

Однією з основних особливостей перевезення будівельної техніки є необхідність у ретельно продуманій та спланованій логістиці. За маршрутом перевезення вантажу можуть знаходитися різні мости, віадуки, переїзди та електромагістралі. Для того, щоб доставити будівельну техніку іноді доводиться додатково зміцнювати або розбирати дорожні перекриття та електромагістралі.

Наші спеціалісти в найкоротші терміни виконають усі етапи перевезення будівельної техніки:

Перевозка строительной техники 3
Перевозка строительной техники 2

Перевезення будівельної техніки як в Україні, так і в міжнародному форматі вимагає оформлення спеціального пакету документа, а також отримання дозволу від Укравтодору з погодженням маршруту перевезення вантажу.

Перевезення будівельної техніки це один із складних та особливих типів перевезень, оскільки найчастіше такі вантажоперевезення мають стислі терміни та досить складні умови доставки вантажу.

Розрахувати перевезення

Scroll to top