Негабаритні вантажні перевезення в Нідерланди

Нідерланди – одна з невеликих держав Європи, чия економічна вага набагато більша за її площу територій, на яких розташовується королівство. Нідерланди давно стали успішною країною, яка торгує з багатьма країнами не лише в Європі, але і у світі.

Негабаритные грузоперевозки в Нидерланды 1

Негабаритне вантажоперевезення до Нідерландів проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Негабаритні вантажоперевезення дуже потрібні для цієї країни. Наприклад, в Україну з Нідерландів транспортують сучасне обладнання, техніку, машини та багато інших товарів. Сучасна мережа автобанів по всій Європі дозволяє доставити будь-який вантаж, як габаритний так і негабаритний протягом декількох днів. Перевагою роботи з Нідерландами є простота та швидкість оформлення документів, легкість у перетині кордону та, звичайно, наявність у королівстві гарної логістичної системи.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Нидерланды 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Нидерланды 3

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Під час вантажоперевезення замовник може контролювати весь процес руху свого вантажу і бути впевненими в його безпеці. Крім того компанія “Інтерфрахт” – це команда фахівців, які працюють на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 20 років. Ми надаємо послуги за доступною ціною як різним підприємствам, так і простому споживачеві.

    Scroll to top