Перевезення яхт та катерів

Перевозка яхт и катеров 1

Перевезення морського транспорту (катери, човни, яхти) відбувається у кілька етапів:
На першому етапі ми оформляємо необхідну документацію, проводимо підготовку вантажу та погоджуємо маршрут по всьому шляху прямування.
Другим етапом йде перевезення вантажу, вирішення всіх проблем та нюансів, які виникають у дорозі.
Третій етап - це успішне портфоліо та щасливий замовник.

Технічно, для перевезення катера або човна потрібно використовувати тягач зі спеціальним тралом, на якому можна зафіксувати вантаж. Вибираючи трал, необхідно орієнтуватися на габарити катера, залежно від його розмірів та ваги необхідно вибрати трал з легкою, середньою, важкою та надважкою вантажністю.

Якщо ми маємо справу з важким катером, понад 30 тонн, рекомендуємо вам зупинити свій вибір на тралі з важкою вантажністю укріпленому додатковими осями.

Основні переваги співробітництва:

Перевозка яхт и катеров 3
Перевозка яхт и катеров 2

При перевезенні будь-якого негабаритного вантажу, у тому числі морського транспорту, такого як: катери, яхти, скутери, водні мотоцикли, необхідно використовувати якісну техніку. Дуже важливо підібрати трал із відповідними для вашого типу техніки характеристиками. Трал обов’язково має бути з підвіскою високої якості, яка витримує навантаження, а так само з хорошими шинами, оскільки неякісні шини, швидше за все, не зможуть витримати навантаження.

У разі необхідності перевезення морського транспорту рекомендуємо звернутися до фахівців, оскільки це набагато безпечніше, простіше та швидше.

Розрахувати перевезення

Scroll to top