Перевезення екскаваторів

Перевозка экскаваторов1

Перевезення екскаваторів відноситься до негабаритних вантажних перевезень і проходить за правилами доставки негабариту.

Для перевезення екскаватора необхідно використовувати спеціальний трал, з великою вантажністю та спеціальною платформою з можливістю опустити раму для заїзду екскаватора на трал і гідравлічним приводом, або якщо такої можливості немає з боковим або верхнім завантаженням.

Вага екскаваторів іноді може перевищувати вантажність трала, у такому разі необхідно використовувати спеціальні платформи чи трали з укріпленими осями.

Перевезення екскаватора вимагає оформлення цілого пакету документів, до якого також входить дозвіл від Укравтодору на перевезення негабаритного вантажу. Екскаватор є досить об’ємною та важкою технікою, перевозити яку дорогами загального призначення не можна. Крім того, з маршруту необхідно виключити траси, на яких знаходяться об’єкти техногенного та природного характеру, а також ями, яри та скелі. Продумуючи маршрут необхідно звернути увагу на мости, віадуки та переїзди на шляху вантажу.

При перевезенні екскаваторів трал та тягач спеціально обладнують знаками про те, що перевозиться негабаритний вантаж, завдяки цьому забезпечують безпечне негабаритне вантажоперевезення.

Ми займаємось перевезенням наступних типів екскаваторів:

Перевозка экскаваторов 3
Перевозка экскаваторов 2

Перевезення екскаватора можна проводити як у зібраному, так і в розібраному вигляді. Переважно перевозити екскаватор демонтувавши ківш, стрілу та обважування та багато іншого. У такому разі вантажоперевезення спроститься, але при цьому може виникнути необхідність використання кількох тралів.

Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як різним підприємствам, так і простому споживачеві.

Розрахувати перевезення

Scroll to top