Послуги трала в Україні: перевезення негабаритних та важких вантажів

Якщо у вас є потреба в перевезенні великогабаритних та важких вантажів, то послуги трала можуть стати відмінним вирішенням для вас. Трал - це спеціальний транспортний засіб, призначений для перевезення вантажів, які не можуть бути перевезені звичайним способом через свої габарити або вагу. У цьому тексті ми розповімо про трал-сервіс в Україні та про негабаритні перевезення в цій країні.

Послуги трала – це можливість перевезти вантажі будь-якої складності та розміру. Трал дозволяє перевозити негабаритні вантажі, які не поміщаються на звичайні вантажівки або контейнери. Також тралі використовуються для перевезення важких вантажів, які не можуть бути перевезені звичайним способом. Тралі можуть перевозити вантажі вагою до 200 тонн та об’ємом до 1000 кубічних метрів.

Трал-сервіс Інтерфрахт – це компанія, яка надає послуги з перевезення великогабаритних та важких вантажів. У Україні є багато компаній, які надають послуги трала. Однією з таких компаній є “Інтерфрахт”. Компанія “Інтерфрахт” має великий досвід у перевезенні великогабаритних та важких вантажів по всій Україні.

Негабаритні перевезення в Україні – це досить складний процес. Для проведення негабаритних перевезень необхідно отримати спеціальні дозволи від органів державного управління. Компанія “Інтерфрахт” має всі необхідні дозволи та досвід для проведення негабаритних перевезень в Україні. Крім того, компанія надає повний комплекс послуг з організації негабаритних перевезень, включаючи підготовку документів, організацію ескорту, блокування доріг та багато іншого.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Трал-сервіс “Інтерфрахт” – це не тільки перевезення вантажів, але і їх підготовка до перевезення.

    Scroll to top