Про компанію

Днем народження нашої компанії ми вважаємо 21 червня 2001 року. Заснована компанія була в місті Дніпро, Україна, Пушкіною Тетяною Анатоліївною і Пушкіним Андрієм Алимович.

Першими маршрутами для доставки вантажів, стали габаритні перевезення по території України. Досить скоро «Інтерфрахт» освоїв нові маршрути і почав здійснювати перевезення по території Росії і країнам СНД. А в 2002 році вийшов на ринок вантажних перевезень Європи і Азії. У 2004 році «Інтерфрахт» почав здійснювати перевезення та експедирування негабаритних і великовагових вантажів. У їх числі різноманітна сільгосптехніка, будівельні конструкції виробниче обладнання, механічні деталі заводів і фабрик, і багато іншого.

Компанія «Інтерфрахт» – один з лідерів на ринку вантажоперевезень України. Компанія має багаторічний досвід роботи, команду професійних співробітників і власні унікальні напрацювання в галузі вантажних перевезень. Ми цінуємо час наших клієнтів і розуміємо, наскільки важлива оперативність і надійність при доставці вантажів. Компанія «Інтерфрахт» використовує гнучку тарифну політику, а наші фахівці забезпечують індивідуальний підхід до кожного замовлення, готові до діалогу, який призведе до взаємовигідної співпраці. Ефективність, якість і оперативність роботи компанії грунтується на досвіді і професіоналізмі своїх співробітників, які гарантують надійний і індивідуальний підхід для кожного нашого клієнта у вирішенні будь-хто. Навіть найскладнішого завдання.

Хронологія розвитку компанії

«Інтерфрахт» активно і один з перших починає здійснювати вантажоперевезення між Європою і Азією, у їх числі різноманітна сільгосптехніка , будівельні конструкції виробниче обладнання, механічні деталі заводів і фабрик, і багато іншого. Ми вкорінююмося на ринку як надійна транспортно-експедиторська компанія.

Штат поповнюється сильними і досвідченими співробітниками, нарощується база клієнтів і перевірених партнерів. З’являються власні унікальні напрацювання в галузі вантажних перевезень. Успішно виконані завдання створюють добрий грунт для постійної співпраці.

Ми не зупиняємося на досягнутому і з однаковим інтересом беремося як за звичайні проекти, так і за складні і нестандартні задачі. Там, де багато компаній відступають, – «Інтерфрахт» завжди знаходить рішення.

Якщо говорити про цифри, то за 20 років роботи ми здійснили понад 60 тис перевезень вантажів в 150 країн світу, ми заручилися довірою у значної частини підприємств і пишаємося тим, що більше тисячі з них – вже наші постійні клієнти. Працюючи з нами, ви отримаєте більше, ніж очікували. Гарантом того виступає двадцятирічний досвід, сотні відгуків і тисячі задоволених клієнтів.

Знаменуємось першим міжконтинентальним завданням: перевезення негабаритного нафтогазового обладнання з Канади (м Альберт) в Туркменістан (м Хазар). Цей проект був унікальний за своєю складністю маршруту. Вантаж, вагою 40 тонн і об’ємом близько 200 км2 пройшов більше 15 тис км через Атлантичний океан і Каспійське море. Ми безпечно провели два перевантаження з двох судів на вантажні машини.

Складний і цікавий досвід в міжконтинентальної логістиці відкриває компанії «Інтерфрахт» двері на світовий ринок. До кінця наступного року географія перевезень розширюється до країн Північної Америки та Африки. Список постійних клієнтів поповнюється представниками компаній з далекого зарубіжжя.

«Інтерфрахт» починає активно здійснювати мультимодальні перевезення складних негабаритних проектних вантажів між континентами. Приходять замовлення на транспортування вантажів з Марокко, США, Єгипту, де ми відпрацьовуємо схеми надійних доставок, демонструючи злагоджену роботу.

Досвід попередніх років трансформувався в нову унікальну послугу, якої до нас не було на ринку України. Співпраця з іноземними компаніями надало можливість проявити себе і показати, що наші послуги витримують конкуренцію на світовому ринку.

Ми не зупиняємося на досягнутому і з однаковим інтересом беремося як за звичайні проекти, так і за складні і нестандартні задачі. Там, де багато компаній відступають, – «Інтерфрахт» завжди знаходить рішення.

Якщо говорити про цифри, то за 20 років роботи ми зробили здійснили понад 60 тис перевезень вантажів в 150 країн світу, ми заручилися довірою у значної частини підприємств і пишаємося тим, що більше тисячі з них-уже наші постійні клієнти. Працюючи з нами, ви отримаєте більше, ніж очікували. Гарантом того виступає двадцятирічний досвід, сотні відгуків і тисячі задоволених клієнтів.

Наші цінності

Чесність

Швидкість

Відповідальність

Взаємовигоди

Розвиток

Сертифікати та нагороди

Новини компанії

#негабаритні_перевезення-новини

Як обрати компанію для перевезення негабариту?

Як обрати компанію для перевезення негабариту? Багато підприємств мають потребу в послугах вантажоперевезення. І при виборі компанії вантажоперевізника завжди виникає питання — як розраховується вартість

Детальніше »
#негабаритні_перевезення-новини

Особливості перевезення негабаритних вантажів

Особливості перевезення негабаритних вантажів Перевезення негабаритних вантажів досить дорогий і складний процес і виконати його самостійно практично неможливо. Річ у тому, що вантаж має нестандартні

Детальніше »
#негабаритні_перевезення-новини

Перевезення вантажів тралом

Перевезення вантажів тралом У більшості випадків для перевезення негабаритних вантажів необхідно використовувати трали. Це напівпричепи які можуть бути різних модифікацій, і використовуються для перевезення великовагової,

Детальніше »