ПРОЕКТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ ТА СВІТУ

Перевезення негабаритних та великовагових вантажів: Європа, Азія, Україна.

Працюємо в максимально стислі терміни

Знаходимо оптимально дешевий маршрут

Забезпечуємо збереження вантажу

Гарантуємо відповідальність поставки

Про проектні перевезення

Наші клієнти довіряють нам вибір маршруту, виду транспорту та вирішення інших пов’язаних з перевезенням питань, в рамках схеми доставки “door-to-door”.

При організації доставки «від дверей, до дверей» проектних вантажів, що включають і негабаритні одиниці по території України або з Європи, Америки, Азії до місця монтажу ми надаємо:

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Що перевозимо

Перевезення тралом
Перевезення балок і металоконструкцій
Перевезення будівельної техніки
Послуги з перевезення сільськогосп техніки
Перевезення яхт і катерів
Перевезення екскаваторів

Для кого будемо корисні

Чому ми?

років на ринку

перевезень в рік

компаній скористалися нашими послугами

Розрахувати перевезення

Наші відеокейси

Проектне міжнародне перевезення частин екскаватора, є однією з досить цікавих і складних в той же час. Перевезення вимагало оформлення цілого пакета спеціальних документів, так як це були частини одного крана, але для перевезення довелось використовувати кілька різних тягачів що ускладнювало процес.

Перевезти понад 19 тонн через Європу досить складне завдання, як ми з ним впоралися дивись в відео.

Проектні перевезення досить цікавий тип перевезень, тим більше якщо це міжнародні проектні перевезення. Саме таким є перевезення частин екскаватора.

Доставка 20 тонного вантажу, а саме ковша для екскаватора через 3 країни мала свої особливості і складнощі, однією з таких є необхідність зміцнення осей тягача, так як вага вантажу перевищувала стандартну. Деталі перевезення дивись на відео.

Будівельна техніка досить важливий і необхідний елемент в деяких ситуаціях. Саме такою було перевезення рами поворотної платформи кар’єрного екскаватора ЕКГ-12. Масштабність і терміновість доставки ускладнювали процес перевезення вантажу. Вага вантажу становить 42 тонни, для перевезення ми використовували спеціальний трал, з укріпленими осями і весь свій професіоналізм.

Інші послуги

Проекти