Проектні вантажні перевезення – які вони?

Проектні вантажоперевезення – це комплекс заходів, вкладених у підготовку та організацію доставки великих об'єктів. Це може бути не просто великоваговий, довгомірний та будь-який інший негабаритний вантаж, а й ціле підприємство, виробнича лінія, великогабаритна конструкція або механізм, промисловий об'єкт, де потрібне перевезення вантажу частинами. Транспортно-експедиторська компанія «Інтерфрахт» неодноразово стикалася з такими завданнями, наші фахівці чудово знають, як організувати таке вантажоперевезення в оптимальні терміни та з прийнятною вартістю. Тут розповімо про особливості проектних вантажоперевезень по Україні та за її межами.

Послідовність організації проектних вантажоперевезень
Коли йдеться про проектні вантажоперевезення, ціна помилки вантажовласнику та перевізнику дуже дорого коштуватиме. Коли звертаються до транспортних компаній, які не мають достатньо великого досвіду у сфері транспортування негабариту, є висока ймовірність проблем і навіть фінансових втрат у процесі перевезення. Вантажовласник може самостійно знайти транспорт, виконати вантажно-розвантажувальні роботи та відправити вантаж до місця призначення.
Але для того, щоб правильно підібрати спецтехніку, проконтролювати правильність фіксації або розміщення вантажу на ній, підготувати необхідну документацію, потрібні певні знання та навички. Крім того, міжнародні та внутрішні негабаритні вантажоперевезення дорогами загального користування відбуваються у спеціальних умовах, часто – з супроводом ДПС, оскільки становлять загрозу для інших учасників дорожнього руху. Про всі ці нюанси проектних вантажоперевезень знають досвідчені фахівці транспортної компанії «Інтерфрахт». Звертаючись до нас, вантажовласники можуть уникнути штрафів та інших фінансових втрат у процесі транспортування.
 

Щоб організувати проектне вантажоперевезення, спеціалісти транспортної компанії виконують такий перелік робіт.

Складання чіткого плану операції, з урахуванням особливостей та параметрів вантажу, а також термінів та дальності перевезення.
Розробка маршруту, яку логіст виконує, враховуючи безліч факторів, у тому числі якість дорожнього покриття, ухили та складні ділянки, наявність перешкод у вигляді шляхопроводів, мостів, тунелів.
Поділ багатоскладових вантажів на декілька партій та підбір спецтранспорту для кожної з них.
Допомога з вибором спецтехніки для виконання вантажно-розвантажувальних робіт.
Визначення способу пакування, контроль схем кріплень та ложементів.
Контроль наявності дозвільної документації для транспортування негабаритного вантажу Україною та за її межами, зокрема по країнах відправлення, доставки та транзиту.
Сприяння за необхідністю застрахувати вантаж. Транспортні компанії, які давно присутні на ринку, зазвичай співпрацюють із перевіреними порядними страховими компаніями. Транспортно-експедиторська компанія «Інтерфрахт» також має партнерів, серед яких лише фірми із бездоганною репутацією.
Розрахунок бюджету проектного вантажоперевезення.
 
 

Як розрахувати вартість проектного вантажоперевезення

Вартість негабаритних перевезень розраховується в індивідуальному порядку. Для негабаритних вантажів не може бути єдиного тарифу на перевезення, оскільки ціна залежить від багатьох змінних факторів.

Тип вантажу – розміри, особливості навантаження та транспортування, технічні характеристики, клас небезпеки вантажу (часто відносять до небезпечних вантажів великогабаритну спецтехніку через те, що в ній присутні залишки палива або незначна кількість ПММ);

 
 
  • Терміни поставки – можливо виконати негабаритне перевезення тралом швидко, але вантажовласник повинен розуміти, що можна прискорити тільки процес організації та підготовки, але не саме транспортування, оскільки існують певні заходи безпеки при переміщенні великогабаритних вантажів та обмеження швидкості спецтехніки;
Дальність доставки об’єкта – прокладаючи маршрут, логіст має за мету доставити вантаж, в першу чергу, в цілісності та безпеці, тому шлях слідування повинен бути не найкоротшим, а оптимальним та безпечним;
Вид спеціального вантажного транспорту, який підбирається з урахуванням габаритів об’єкта;
Додаткові послуги, у тому числі страхування вантажу та супровід.
 

Транспорт для проектних вантажоперевезень

Для проектних перевезень часто не підходять бортові автомобілі, оскільки їх габарити не дозволяють розмістити об’єкт у кузові. Найчастіше для їх транспортування використовують трали – платформи із різною висотою платформи, зокрема максимальної заниженою. Такий спецтранспорт має керовані осі, які забезпечують йому хорошу маневреність. Трал є універсальним для негабаритних вантажоперевезень, завдяки можливості збільшення розмірів за рахунок встановлення додаткових осей та уширювачів. Самохідний вантаж може самостійно заїхати на платформу, використовуючи задній або передній заїзд, залежно від різновиду тралу.

 

Як замовити проектне вантажоперевезення

Детальна розробка маршруту та покроковий контроль процесу – обов’язкові умови для успішної доставки негабаритного вантажу. Транспортно-експедиторська компанія «Інтерфрахт» понад 20 років займається організацією вантажоперевезень різних масштабів. Серед наших проектів – перевезення тралом трансформаторної підстанції, заводу тротуарної плитки, залізної водонапірної вежі та багато інших операцій, з якими можуть впоратись лише фахівці з великим досвідом.

 

За плечима нашої команди – успішна організація тисяч внутрішніх та міжнародних транспортувань великовагових та довгомірних об’єктів. 100% замовників, які звернулися до нас із завданням будь-якого рівня складності, залишилися задоволеними виконаною роботою та повторно довіряють нам своє майно. Якщо вам знадобилися проектні перевезення Україною або до будь-якої точки світу, звертайтеся до транспортно-експедиторської компанії «Інтерфрахт». На офіційному сайті компанії є детальна інформація про послуги та контакти.

 

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Scroll to top