Доставка частини екскаватора

Доставка части экскаватора
Задача проекта:
Вантаж- ковш
Вага - 6 тонн
Габарити - 3,5м*2,5м*3м
Маршрут— Полтава – Чернігів (420 км)

Компанія Інтерфрахт, це транспортна компанія по перевезенням вантажів, ми займаємося перевезенням різних негабаритних вантажів, під це поняття потрапляє і перевезення негабаритної техніки на тралі, і транспортування обладнання, в тому числі і будівельного обладнання.

Цього разу до нас звернувся замовник від однієї з будівельних компаній, з необхідністю перевезти ківш, і хоча вантажоперевезення не було особливо складним по дальності, але були складнощі в обсягах самого вантажу.

Перевезення техніки на тралі необхідно було організувати і провести в стислі терміни, так як наш замовник зазнавав збитків через простій техніки в Чернігові.

Перевезення будівельної техніки тралом фахівці компанії змогли організувати протягом всього одного дня, і буквально через добу ківш був уже у замовника.

Вантажоперевезення ковша супроводжували 2 машини супроводу і звичайно ж експедитор від нашої компанії.

Компанія Интерфрахт надає послуги з перевезення вантажів різного типу, це і будівельна техніка, і сільгосптехніка, і різне обладнання. З доставкою частини екскаватора команда Интерфрахт впоралася без різних несподіваних сюрпризів, замовник отримав свій вантаж, а ми ще одне успішне портфоліо.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top