Доставка циліндричного парового котла з Туреччини в Білорусь

Завдання проекту:
Вантаж: Горизонтальний циліндричний паровий котел (бойлер)
Вага: 16,5 тонн
Габарити:
Довжина - 7 м
Ширина - 5,5 м
Висота - 3,2 м
Дальність перевезення - Туреччина - Білорусь (1800 км)

Циліндричні парові котли це необхідне обладнання на багатьох виробництвах, вони забезпечують генерацію насиченої пари для автоматизації різних процесів. У нашу компанію звернулися із запитом доставити котел з Туреччини в Білорусь. Для транспортування довелося задіяти два види транспорту, перший це морське перевезення по Чорному морю з перевантаженням бойлера в Чорноморському порту. Друга частина транспортування пройшла по суші, бойлер проїхав через всю Україну на північ Білорусі.

Організація перевезення пройшла в досить стислі строки, данe перевезення стало трохи незвичайним для нас в плані того, що необхідно було організувати морське перевезення. Паровий котел був необхідний на виробництві в Білорусі терміново і як наслідок була необхідність в об’єднанні двох видів транспорту.

Особливістю даного перевезення також стала висота котла, так як була необхідність побудувати маршрут так щоб уникнути проїзд через низькі авіадукі, лінії електропередач і різні інші споруди над дорогою.

Для перевезення котла задіяли трал з середньою вантажопідйомністю, а також чотири автомобілі супроводу.

Наша команда впоралася з доставкою котла точно в термін, клієнт отримав свій вантаж, а до нас вирушило ще одне успішно виконане портфоліо.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top