Доставлення генераторів в Україну

Завдання проєкту: перевезення стратегічно важливого обладнання - генератори:
Вантаж - Генератор
Вага - 25 т
Дальність перевезення - 1600 км

На сьогодні генератори є стратегічно важливим обладнанням, якого потребує Україна. Генератори промислового типу необхідні для безперебійної роботи комунальних підприємств, промисловості, бізнесу, закладів громадського харчування та багато чого іншого. Промислові електростанції використовують для резервного під’єднання, у разі аварійного вимкнення електрики на підприємстві.

Етапи перевезення промислових електростанцій від 120 кВт до 1 МВт:

  1. Необхідно підібрати спеціальний транспортний засіб, спеціально під трансформатор, який повинен враховувати вантажопідйомність і місткість кузова.  
  2. Навантаження здійснюється максимально акуратно. Генератор потрібно надійно зафіксувати на тралі/платформі або всередині фури з бічним завантаженням. Головна особливість перевезення промислового генератора – це вага і необхідність дбайливого вантажоперевезення.

Цей проєкт був стратегічно важливим для України, оскільки це перевезення здійснювалося для одного з провідних комунальних підприємств. 

Нашою компанією здійснюється перевезення будь-яких типів стаціонарних генераторів в Україну:

  • дизельних генераторів;
  • газових електростанцій.

Маршрут: Стамбул (Туреччина)-Вольногорськ (Дніпропетровська обл.)

З вантажоперевезенням генератора ми впоралися точно в строк, обладнання прибуло до замовника вчасно. Розвантаження здійснювалося автокраном, заздалегідь підготовленим і доставленим до місця. 

Для перевезення будь-якого негабаритного вантажу, особливо генератора, звертайтеся до професіоналів нашої компанії Інтерфрахт. Безпечне перевезення вантажу є запорукою нашої успішної роботи.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Другие проекты

    Scroll to top