Екстрене перевезення резервуара по Україні

Задача проекта:
Вантаж: резервуар
Габарити:
Висота 6,5 м
Ширина 4 м
Довжина 8 м
Вага 92 тонни
Маршрут — США – Туркменія (6947 км)

Термінове перевезення спецтехніки з США на тралі це один зі складних, для деяких компаній неможливих тип перевезень вантажу.

В транспортну логістичну компанію Интерфрахт звернувся замовник із запитом термінового перевезення резервуара із Запоріжжя в Рівне.

Транспортна компанія з перевезення вантажів з якою був попередній договір підвела нашого клієнта, нам шкода але на ринку України все ще зустрічаються недобросовісні компанії, тому завжди звертайтеся до фахівців у яких вже є репутація.

Доставку резервуара довелося організовувати протягом декількох годин, в форматі перевезення негабариту тралом.

Для перевезення техніки на тралі необхідно оформлення цілого пакету документів, в даному випадку для перевезення резервуара нашим фахівцям довелося трохи попотіти, але перевезення негабаритного вантажу автотранспортом це наш хліб, і ми впоралися.

Перевезення здійснював спеціальний трал зі спеціальними кріпленнями для міцної фіксації ємності на тралі, а також 2 машини супроводу і 1 експедитор.

Перевезення негабаритного вантажу можна здійснити в екстрено стислі терміни, перевезення резервуара в даному випадку стало яскравим прикладом цього твердження.

Фахівці компанії Інтерфрахт доставили вантаж точно в строк і привезли успішне портфоліо в нашу скарбничку.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top