Міжнародне перевезення цементного млина

Задача проекту:
Вантаж – цементний млин
Вага — понад 32 тонн
Дальність перевезення — більш як 2000 км

Цього разу ми перевозили устаткування для виробництва цементу, вагою понад 32 тонн і довжиною в 10 метрів.

Цементний млин – це обладнання, яке використовується для подрібнення клінкеру при виробництві цементу. Більшість цементу зараз подрібнюють саме в таких млинах.

Ми часто перевозимо подібне обладнання. Здійснювали перевезення стрижневого млина, машин помелу, обладнання подрібнення, барабанно-кульовий млин, які застосовуються в гірничорудній промисловості, при виробництві цементу, вапна, гіпсу.

Коли доводиться здійснювати перевезення вантажу з різних країн – це завжди подвійна відповідальність. Міжнародне перевезення автотранспортом цементного млина здійснювалася з Туреччини в Україну. При міжнародній доставці негабаритних вантажів варто звернути увагу на багато нюансів, особливо що стосується документів, адже вантаж перетинає кордони різних країн. Нами був підібране високоякісне кріплення, прокладений самий низькозатратний маршрут, а також оформлення всіх необхідних документів.

Завдяки злагодженій роботі нашої команди вантаж був доставлений вчасно в цілісності й схоронності.

Для перевезення негабаритного будівельного обладнання зверніться в компанію Інтерфрахт. Ми підберемо оптимальний спосіб транспортування і доставимо вантаж в призначений час!

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top