Негабаритне перевезення днища по Україні

Задача проекта:
Вантаж: днище
Габарити: 4м*4м*1м
Вага 11 тонн
Маршрут — Одеса — Харків (675 км)

Перевезення різних негабаритних вантажів проходить завжди по різному, і ми готові розповісти вам що ж цікавого відбулося в цей раз з нами.

До нас звернувся власник однієї з компаній, з проханням перевезти днище до Харкова з Одеси, для успішної перевезення було необхідно використовувати транспортні послуги трала, так як залишити вантаж іншим способом в стислі терміни і бюджет було неможливо. Варто сказати що, вартість перевезення тралом це одна з найдоступніших за ціновою політикою категорія перевезень.

Замовник звернувся в наш транспортний холдинг з проханням доставити вантаж на протязі 2 днів, жодна компанія була не згодна взятися за цей проект в такий короткий термін.

Для доставки використовували трал для перевезення великовагового вантажу, а також 2 машини супроводу і послуги експедитора. Таке перевезення не має високу вартість, але при цьому високопродуктивні і гарантують безпечну доставку вантажу.

Тарифи на вантажоперевезення автотранспортом на ринку досить високі, наша система дозволяє організовувати доставку кожного вантажу індивідуально, і максимально знижувати вартість перевезення.

За безпечної та швидкої перевезенням. з послугою використання трала, рефів, тентів звертайтеся до фахівців компанії Интерфрахт.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top