Перевезення цистерни для гірничої промисловості

Завдання проєкту:
Вантаж - цистерни
Вага - 42 т
Дальність перевезення - 5400 км

Цистерни в гірничій промисловості використовують для зберігання різних типів рідин або сумішей. Для гірничодобувних компаній зберігання запасів, на випадок непередбачених обставин, завжди було актуальним. Наприклад, для виробництв можуть бути необхідні запаси води, пального та інших сумішей. 

Цистерни для гірничодобувної промисловості мають великі розміри, і доставити їх у потрібну точку викликає складнощі. Але звернувшись до професіоналів з перевезення негабаритних вантажів, ви можете бути впевнені в цілості та термінах доставки вантажу.

Для перевезення 2 цистерн ми використовували трал для перевезення надважких вантажів. Крім того, ми використовували трал з можливістю встановлення додаткових кріплень для надійної фіксації вантажу на тралі. Таким чином ми змогли скоротити витрати на перевезення і прискорити цей процес.

Після оформлення всіх необхідних документів, що важливо, вантаж вирушив у місце призначення.

Маршрут: Кривий Ріг (Україна) – Ташкент (Узбекистан)

Перевезення вантажу ускладнилося тим, що дороги для доставки потребували ремонту, крім того в продуманій логістиці маршруту виникли затори через несвоєчасний ремонт дороги. Попри це наші логісти змогли зорієнтувати водія в дорозі та знайти більш оптимальний маршрут. Таким чином вантаж був доставлений вчасно, замовник задоволений, а ми отримали ще одне гідне перевезення негабаритного вантажу в своє портфоліо.

Для перевезення негабаритного вантажу звертайтеся до професіоналів компанії Інтерфрахт.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Другие проекты

    Scroll to top