Перевезення довгомірних вантажів, особливості

Негабаритні вантажі бувають різні, і ми говорили про це вже не раз, найчастіше за все ми розповідаємо про перевезення вантажів з великою вагою, зараз ми хотіли б розповісти що таке довгомірний вантаж, що потрапляє під це поняття, а також які особливості його перевезення.

Довгомірний вантаж, це вантаж, довжина якого перевищує стандарти звичайної фури, тобто його довжина понад 20 метрів.

Під таку класифікацію вантажу потрапляє досить велика кількість різних типів вантажів це і труби, рейки, палі, пиломатеріали, металопрокат, і деревина і багато іншого.

Необхідно розуміти, що перевезення таких вантажів вимагає від вас використання спеціалізованої техніки. Довгоміри потрапляють під поняття негабаритного вантажу, отже по дорогах загального призначення їх перевозять за правилами негабариту. У це поняття входить використання трала відповідного вам по довжині вантажу, його масі, і типу навантаження. В основному для такого перевезення використовують низькорамні трали, їх висота становить від 0,3 до 0,8 метра, що дозволяє легко завантажити на нього довгомірний вантаж.

Крім того, перевезення такого типу негабариту передбачає, спеціальну фіксацію вантажу на тралі, установку спеціалізованих значків, які вказують що йде перевезення негабаритного вантажу.

Перевезення довгомірних вантажів по праву вважається одним з найскладніших перевезень, так як завжди є необхідність машин супроводу в ході перевезення вантажу, і так само розумно продуманої логістики, так як на вузьких поворотах може статися так, що тягач з тралом просто не зможуть розвернутися.

При виборі компанії для перевезення негабаритного вантажу звертайтеся до фахівців компанії Інтерфрахт.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top