Перевезення кар’єрного екскаватора ЕКГ-12К: 420 тонн через п’ять країн

Задача проекту:
Вантаж – Кар’єрний гідравлічний екскаватор ЕКГ-12К
Вага — 420 тонн
Дальність перевезення – 2 511 км

ЕКГ-12К – це кар’єрний гусеничний екскаватор з рейковим натиском і канатним механізмом підйому ковша. Це дуже негабаритний вантаж: вага понад 130 тонн, загальна висота – 17,6 м, а ширина – 12,2 м. Подібні машини використовуються для розробки й навантаження корисних копалин і порід.

Отримавши замовлення на транспортування такого масштабного об’єкта, ми відразу взялися за детальне планування перевезення. Наші фахівці розрахували характеристики й кількість техніки, необхідної для перевезення екскаватора і вибрали оптимальний маршрут. Поїхали!

Маршрут: ЕстоніяЛатвія – Білорусь – Україна.

Для перевезення екскаватора навантажувача фахівці Інтерфрахт розділили його на 23 автопоїзди, серед них – 7 негабаритних проїздів, 16 стандартних.

З перевезенням гусеничного екскаватора команда Інтерфрахт впоралася точно в строк, по шляху вирішуючи й, іноді в прямому сенсі, розрулюючи нестандартні ситуації. Вантаж прибув на Україну за вказаною замовником адресою, а в наше портфоліо прибув успішно реалізований проєкт високої складності.

Щоб замовити або розрахувати вартість перевезення негабаритного екскаватора, дізнатися більше про інші послуги компанії Інтерфрахт – зв’яжіться з нами.

Ми допоможемо вибрати оптимальний спосіб транспортування і доставимо вантаж точно в строк. Адже ми розуміємо, яку важливу роль відіграє грамотно спланована логістика.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top