Перевезення металоконструкцій

Задача проекту:
Вантаж - металоконструкції
Вага - 238 тонни
Дальність - 1450 км Таллінн - Кропивницький (Естонія - Україна)

Металоконструкції є важливою складовою на будівництві. За допомогою металевої конструкції можна зміцнити будівлі, а також скоротити час проведення будівельних робіт в кілька разів.

Наше завдання – доставлення металоконструкцій упродовж всього декількох днів, бо у підрядників горіли терміни, тому нашим логістам довелося прораховувати шляхи й координувати команду практично в дорозі.

Маршрут: ЕстоніяЛитва – Білорусь – Україна

Щоб перевезти металоконструкції знадобилося 10 машин.

Склад експедиції: 7 вантажних машин для транспортування і 3 стандартних.

З перевезенням металоконструкцій компанія Інтерфрахт впоралась своєчасно, хоча ми й були дуже жорстко обмежені в термінах, як на логістику і підготовку, так і на саме транспортування, вантаж приїхав вчасно а до нас вирушило ще одне успішне портфоліо.

Щоб замовити або розрахувати вартість перевезення негабаритного вантажу, в цьому випадку це металоконструкції різних розмірів, дізнатись більше про інші послуги компанії Інтерфрахт – зв’яжіться з нами.

Ми допоможемо вибрати оптимальний спосіб транспортування і доставимо вантаж точно в строк. Адже ми розуміємо, яку важливу роль відіграє компетентно організована логістика.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top