Перевезення металу в рулонах

Завдання проєкту:
Вантаж - метал у рулонах
Вага - 14
Дальність перевезення - 500 км

Сталь у рулонах часто використовують для виготовлення різних типів деталей, сендвіч-панелей, побутової техніки тощо. Компанія “Інтерфрахт” здійснює вантажоперевезення сталі в рулонах будь-яких типів:

  • холоднокатаної сталі;
  • гарячекатаної сталі;
  • оцинкованої сталі.

Такі сталеві рулони є негабаритним вантажем, адже їхня вага в середньому становить від 8 до 14 тонн.  Отже, для перевезення рулонів сталі необхідно використовувати спецтранспорт, а іноді й спецобладнання для його навантаження. Кожен рулон може бути з різною товщиною сталі та індивідуальними характеристиками, тому кожне перевезення сталі в рулонах для нас як новий проєкт.

Негабаритні перевезення сталі в рулонах вимагають до себе особливої уваги. Звернувшись до нас, спочатку замовник не знав про всі нюанси перевезення і вимоги до перевезень такого типу вантажу. Звернувшись до професіоналів, ви отримуєте не тільки якісну роботу, а й консультацію як саме необхідно перевозити метал у рулонах. Після консультації та укладення договору, наші логісти взялися за завдання з логістики, затвердили маршрут, вартість і спеціальний транспорт вирушив за вантажем.

Маршрут: Київ-Дніпро

Ми доставили вантаж у точку призначення в затверджені терміни, використовували для перевезення спеціальний тент, в якому вантаж був повністю захищений від впливу зовнішнього середовища.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Другие проекты

    Scroll to top