Перевезення модульного будинку і резервуарів для води

Завдання проєкту:
Вантаж - модульний будинок і резервуари для води
Вага - 30 т
Дальність перевезення - 1700 км

У 2022 і 2023 рр., модульні будівлі мають великий попит на ринку України. Такі модульні будинки використовують для швидкого будівництва невеликих міст, в яких проживають тимчасово переміщені особи. Такі модульні будинки найчастіше нам доводиться перевезти з країн ЄС. Ми вже виконали доставку модульних будівель з Польщі, Угорщини, Німеччини, Франції, Нідерландів. Наш досвід дає змогу здійснити такого виду вантажоперевезення без особливих труднощів, хоч і перевезення модульних будинком це досить складний процес. Конструкції модульного будинку потрапляють під типологію негабаритного вантажу, вони мають великий розмір, висоту і вагу.

Даний проєкт був багатокомпонентним негабаритним вантажоперевезенням, в яке входили: перевезення модульного будинку і резервуара. Перевезення необхідно було продумати до найдрібніших деталей, оскільки вантаж мав особливі вимоги.

Маршрут: Київ (Україна)-Гамбург (Німеччина)

Для перевезення модульного будинку і резервуара, ми використовували спеціальний низькорамний трал. Крім того, встановили додаткові кріплення, які зафіксували вантаж на тралі.

Негабаритні вантажоперевезення під силу не всім логістичним компаніям, тут важливий саме досвід всієї команди. Наша компанія “Інтерфрахт” вже понад 20 років займається негабаритними вантажоперевезеннями. Наш досвід унікальний, а наші співробітники найкращі фахівці у сфері великогабаритних вантажоперевезень.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Другие проекты

    Scroll to top