Перевезення негабаритних металоконструкцій

Завдання проєкту:
Вантаж - Металоконструкції
Вага - 27 т
Дальність перевезення - 550 км

Негабаритні металоконструкції бувають різного типу, це можуть бути деталі об’ємних машин або спецтранспорту, частини будівель, основи, каркаси і багато іншого. Металоконструкції використовують у різних сферах від будівництва до машинобудування. 

Для перевезення металоконструкцій на точку будівництва, нам необхідно було використовувати спецтранспорт, що стало цікавим завданням для нашої команди логістів. Складність металоконструкцій як вантажу, була у великій вазі, необхідності підйому краном, довжина. Для перевезення негабаритного вантажу готується спец. пакет документів, що є одним з найважливіших етапів у вантажних перевезеннях. Наші фахівці продумали в деталях логістику маршруту, з урахуванням всіх особливостей території вантажних перевезеннь. Для перевезення негабаритних металоконструкцій ми використовували низькорамний трал, з можливістю перевезення надважких вантажів. 

Маршрут: Варшава (Польща)-Тернопіль (Тернопільська обл.)

У нас, ви можете замовити вантажне перевезення металоконструкцій по Україні та за кордоном. Компанія “Інтерфрахт” здійснює перевезення металоконструкцій таких типів:

  • зварні металоконструкції;
  • штамповані металоконструкції;
  • клепані металоконструкції;
  • болтові металоконструкції;
  • гвинтові металоконструкції;
  • комбіновані металоконструкції.

У команді “Інтерфрахт” працюють професіонали своєї справи, яким не страшні ні морози, ні дороги, понад 20 років досвіду і підготовка до будь-яких екстрених ситуацій.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Другие проекты

    Scroll to top