Перевезення обладнання

Завдання проєкту:
Вантаж - обладнання
Вага - 20
Дальність перевезення - 480 км

Перевезення обладнання – це один з найскладніших процесів, оскільки воно складається з багатокомпонентних процесів. По-перше, для перевезення вантажу необхідно провести демонтаж обладнання, розібрати основну конструкцію на складові доступні для перевезення деталі. По-друге, перевезення такого обладнання вимагає отримання спеціального дозволу на перевезення спецвантажу. 

Отримавши замовлення на перевезення обладнання ми організували процес так, щоб обладнання було максимально дбайливо зафіксовано на тралі.

У нашій команді працюють досвідчені фахівці – логісти, водії, сервісні менеджери та інші професіонали, які забезпечують доставку вантажу.

Для цього перевезення ми використовували тентовані вантажні автомобілі, які повністю закриті з усіх боків. Такий транспорт необхідний для перевезення вантажів, які потрібно захистити від попадання вологи або конденсату.

Маршрут: Одеса-Київ

Перевезення ми виконали в рекордні терміни, без затримок на блокпостах. Завдяки професіоналізму наших фахівців, вантажні перевезення від компанії Інтерфрахт максимально безпечні, швидкі, і незважаючи на складність проєкту, завжди успішні.

За необхідності перевезення негабаритного вантажу, наприклад промислового обладнання, звертайтеся до фахівців команди Інтерфрахт.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Другие проекты

    Scroll to top