Перевезення ротора вітрогенератора Siemens з Іспанії в Україну

Перевозка ротора ветрогенератора Siemens из Испании в Украину
Задача проекту:
Вантаж: вітряк Siemens
Вага: 180 тонн
Дальність перевезення — 4600 км (Іспанія, Севілья — Україна, Дніпро)

Одне з найскладніших негабаритних перевезень, за весь час роботи нашої компанії.

Перевезення вітрогенераторів Siemens, з вагою 180 тонн, в списку найбільш вагомих і комплексних проектів компанії. Вітряк подорожував через всю Європу, при цьому погодні умови накладали свої особливості на перевезення.

Отримавши замовлення – перевезення вітряка, ми взялися за складання логістичного плану, і розрахунок ваги. У зв’язку зі складними погодними умовами довелося дуже серйозно продумувати логістику. Вага вантажу так само додавала особливості в організацію перевезення. Але розрахувавши все з точністю до хвилин, ми відправили нашу команду за вантажем.

Маршрут: Іспанія, Франція, Німеччина, Польща, Україна.

Для доставлення вітряка Siemens фахівці компанії розділили його на частини, для кожного з яких був виділений окремий спеціальний транспорт.

Склад експедиції: 8 спеціальних вантажних машин, 5 для додаткових елементів, і ще 4 машини супроводу.

З транспортуванням вітряка, компанія Інтерфрахт впоралася точно в термін, хоча протягом приблизно половини маршруту стояла дуже погана сніжна погода, яка перекривала видимість, та й сама перевезення далася нам не зовсім легко, замовник отримав замовлений вантаж, а ми ще одне успішне портфоліо в нашу скарбничку.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top