Перевезення залізної водонапірної вежі

Задача проекту:
Вантаж — Залізна водонапірна вежа
Вага – близко 100 тонн
Дальність перевезення — 2378 км (5 країн— Осло - Київ)
Водонапірна вежа споруда в системі водопостачання для регулювання напору і витрати води в водопровідній мережі. Для створення запасів води і вирівнювання графіка витрати і роботи насосних станцій. Основне завдання таких споруд постійне забезпечення водою невеликі населені пункти і підприємства (сільське господарство, легка промисловість і т.д.). Вежа призначена для зберігання великих запасів води як резерву для води або як протипожежний запас.
 
Також ці конструкції встановлюються в тих місцях де є перебої з електрикою, там, де стабільна робота насосів неможлива, тому навіть у разі відключення вода буде подаватися під невеликим напором.
 
Отримавши замовлення на перевезення водонапірної башти, ми були злегка здивовані, тому що для доставлення водонапірної башти було потрібно мінімум 5 автотранспортних засобів. З для негабаритних частин вантажу і 2 стандартних. Також питання ускладнюється дорогами, бо прямої дороги в потрібний нам місто просто не було. Тільки після того, як наші фахівці були впевнені в маршруті, ми вирушили в дорогу.
 
Маршрут: Норвегія, Німеччина, Польща, Україна.
 
Для транспортування водонапірної вежі, фахівці компанії Інтерфрахт розділили вежу на три основні частини, а також виділили ще дві вантажівки для транспортування додаткових кріплень і балок.
 
Щоб замовити або розрахувати вартість перевезення негабаритного вантажу, в нашій ситуації водонапірної вежі, дізнатися більше про інші послуги компанії Інтерфрахт зв’яжіться з нами.
 
Ми допоможемо вибрати оптимальний спосіб транспортування і доставимо вантаж точно в строк. Важливу роль в бізнесі відіграє грамотно спланована логістика.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Scroll to top