Вантажоперевезення з Туреччини в Україну - кабелю

Задача проекта:
Вантаж – високовольтний силовий кабель в бухтах / котушках / барабанах
Вага — 19 тонн
Діаметр бухти — 3,9 м
Дальність перевезення — Бозуюк (Турція) — Славутич (Україна), 1600 км

Перед нами стояло завдання доставлення високовольтного силового кабелю не тільки автомобілем, але і через море паромом.

Зараз кабелі стають все більш запитуваної продукцією, в зв’язку з переходом від атомної енергетики до поновлюваних джерел енергії.

Сама котушка з кабелем своєрідний багаж і його транспортування охоплює багато труднощів. Від наших знань тонкощів перевезення такого виду вантажів безпосередньо залежала його цілісність під час доставки, тим більше, що конструкція не має високу міцність. Ми врахували всі важливі моменти, розробляючи план доставки кабелю.
 
При транспортуванні такого вантажу також ще важливий і сам процес завантаження і вивантаження, який зажадав від нас чіткості дій, акуратності і високого професіоналізму. Тут ми перевірили цілісність кабелю і герметично його зафіксували. Саму навантаження ми здійснили за допомогою крана.
 
Через те, що кабель ні в якому разі не можна зберігати на щоці, так що ми встановили барабан в кузові, закріпили його відтягненнями і клинами, щоб щільно зафіксувати положення.
 

Маршрут: Бозуюк (Турція) — Славутич (Україна), 1600 км

Транспортування здійснювалося не тільки автомобільним транспортом. Також був використаний паром для перевезення через Чорне Море.
 
По прибуттю ми акуратно вивантажили котушку також за допомогою крана. У новому році в наші проєкти додався ще один.
 
Для перевезення негабаритного будівельного обладнання зверніться в компанію Інтерфрахт. Ми підберемо оптимальний спосіб транспортування і доставимо вантаж в призначений термін.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Другие проекты

Scroll to top