«Интерфрахт» - сучасна компанія з сильним корпоративним духом.

Ми стали великою міжнародною організацією завдяки наполегливій роботі команди. За 20 років існування колектив «ІНТЕРФРАХТ» дуже виріс в кількісному і професійному плані, з’явилися свої традиції і спадкоємність. Сполучення команда- один з наших секретів успіху.

Ми завжди вітаємо підтримуємо нові ідеї колег, разом обговорюємо робочі і досягав моменти, в колективі завжди панує здорова і гармонійна атмосфера.
У нас в компанії передбачено як навчання з нуля, так і систематичне підвищення кваліфікації співробітників. Ми будуємо свої кадри і дуже ними дорожимо.
Добре відпочиває той, хто добре працює. Для підняття бойового духу і розвантаження від рутини ми регулярно виїжджаємо на корпоративи і тімбілдинги, влаштовуємо інтелектуальні та трансформаційні гри, організуємо чаювання з обговоренням книг і фільмів.

Хочете до нас в команду? На цьому сайті ви завжди можете дізнатися про актуальні вакансії компанії. Надсилайте ваше резюме на електронну пошту або Viber.

Актуальні вакансії

Менеджер по організації міжнародних перевезень

Водій міжнародник

Помічник логіста

Стань частиною нашого дружнього
колективу прямо зараз!

або подзвони мені 067−533−13−22 Анна

Чому варто працювати у нас

Керівники компанії беруть безпосередню участь в адаптації кожного нового співробітника, діляться досвідом і допомагають швидко досягти високих результатів;

Найрезультативніші співробітники, що працюють на результат і досягають своїх цілей стають наставниками у нових співробітників, і допомагають адаптуватися;

Мінімум три рази в рік ми проводимо круті корпоративи, і кожен місяць ми організовуємо різні заходи – обговорення фільму з піцою і солодощами, спільний відпочинок, різноманітні ігри: Мафія, Кеш Флоу і т.д.

Щотижня співробітники компанії отримують призи та нагороди за свої результати;

Наші цінності

Чесність

Швидкість

Відповідальність

Взаємовигода

Развиток

Дізнайтеся про нас більше в новинах

Перевозка экскаватора из Украины в Казахстан
#обладнання

Перевезення екскаватора з України в Казахстан

Перевезення екскаватора з України в Казахстан Задача проєкту: Вантаж – екскаватор Дальність перевезення — з України в Казахстан Доставка будівельного обладнання особливе завдання для компанії-перевізника.

Детальніше »
Буровая установка
#обладнання

Бурова установка

Перевезення бурової установки, вагою 96 тонн Задача проекту: Вантаж — бурова установка Bauer BG 28 Вага — 96 тонн Дальність перевезення 4 407 км, Ханти-Мансійськ

Детальніше »