Негабаритні вантажні перевезення до Грузії

Найчастіше вантажоперевезення здійснюються паромом, на якому знаходиться грузовик із вантажем. Згодом машини вивантажують на сушу для транспортування вантажу до кінцевої точки. Цей варіант швидше та дешевше, ніж сухопутний спосіб. Отже, вам буде потрібна команда професіоналів для організації перевезення вантажу саме в цю країну.

Етапи проведення негабаритного вантажоперевезення до Грузії:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей та складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження – це заключний четвертий етап.

Негабаритные грузоперевозки в Грузию 1

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Грузию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Грузию 3

    Команда “Інтерфрахт” займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу, у тому числі й у Грузії. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top