Негабаритні вантажоперевезення в Норвегію

Негабаритні вантажоперевезення до Норвегії виконуються кількома видами транспорту, це можуть бути як морські, так і автомобільні вантажоперевезення. Норвегія сьогодні є однією із найбільш розвинених країн у Європі та світі. В країну кожен день потрапляють тисячі вантажів різного призначення. Норвегія має найбільш розвинений промисел із вилову риби та інших морських тварин.

Негабаритные грузоперевозки в Норвегию 1

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Негабаритне вантажоперевезення до Норвегії та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в пункт доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку вашого замовлення та організації перевезення нам необхідно знати:

Негабаритные грузоперевозки в Норвегию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Норвегию 3

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top