Негабаритні вантажні перевезення до Данії

Данія – це розвинена країна, відома своїм високим рівнем щастя серед населення і якістю життя. У результаті свого розвитку вона стала центральним індустріальним вузлом для багатьох європейських підприємств, що значно збільшує попит на імпорт та експорт до цієї країни та з неї.

Негабаритные грузоперевозки в Данию 1

На жаль, у багатьох фірм склалося враження, що Данія пов’язана виключно з морськими вантажоперевезеннями, але це зовсім не так. Автомобільне сполучення країни розвинене на досить високому рівні. Звичайно, у кожній окремій ситуації необхідно детальніше аналізувати всі особливості, але з упевненістю можна сказати, що саме автомобільні вантажоперевезення часто є найвигіднішими з огляду на швидкість, безпеку та фінанси.

Етапи проведення негабаритного вантажоперевезення до Данії:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад, наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного транспорту за всіма характеристиками вантажу.

Третій етап – прибуття автомобіля до пункту завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження – це останній,  четвертий етап.

Компанія “Інтерфрахт” займається перевезенням наступних негабаритних вантажів з/в Данію:

Негабаритные грузоперевозки в Данию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Данию 3

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для пересічного споживача.

    Scroll to top