Негабаритні вантажні перевезення до Ірландії

Від материка Ірландію відокремлює протока, але це не означає, що автотранспортне сполучення там не розвинене. Ви здивуєтеся, але більшість перевезень здійснюється саме автотранспортом, або мультимодальним вантажоперевезенням.

Негабаритные грузоперевозки в Ирландию 1

Мультимодальне вантажоперевезення – це тип вантажоперевезення, у якому застосовують кілька видів транспорту, часто це поєднання автомобільного і паромного транспорту.

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Негабаритне вантажоперевезення до Ірландії проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Компанія “Інтерфрахт” займається перевезенням наступних негабаритних вантажів з/в Ірландію:

Негабаритные грузоперевозки в Ирландию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Ирландию 3

    Через Ірландію проходить величезна кількість вантажопотоків, і, як наслідок, деякі недобросовісні компанії мають проблеми з митним оформленням, або навіть із втратою вантажу. Для того, щоб ваше вантажоперевезення було успішним, звертайтеся до професіоналів!

    Під час вантажоперевезення замовник може контролювати весь процес руху вантажу і бути впевненими в його безпеці. Крім того компанія “Інтерфрахт” – це команда фахівців, які працюють на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 20 років. Ми надаємо послуги за доступною ціною як різним підприємствам, так і простому споживачеві.

    Scroll to top