Негабаритні вантажні перевезення до Македонії

Одним із найрозвиненіших видів транспортного сполучення в цій країні є саме автомобільний транспорт, і ми впевнено можемо сказати, що доставка негабаритного вантажу з/в/через Македонію не складе для команди “Інтерфрахт” жодних труднощів.

Негабаритные грузоперевозки в Македонию 1

Негабаритне вантажоперевезення проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад, наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного транспорту за всіма характеристиками вантажу.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Негабаритні вантажоперевезення з/в/через Македонію здійснюються за такими напрямками:

Негабаритные грузоперевозки в Македонию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Молдову 2

    Під час перевезення до Македонією, замовник може контролювати весь процес шляхом і бути впевненими в його безпеці. Крім того, компанія “Інтерфрахт” – це команда фахівців, які працюють на ринку міжнародних вантажоперевезень більше 20 років. Ми надаємо послуги за доступною ціною як різним підприємствам, так і простому споживачеві.

    Через Македонію проходить величезна кількість вантажопотоків, і, як наслідок, деякі недобросовісні компанії мають проблеми з митним оформленням, або навіть із втратою вантажу. Для того, щоб ваше вантажоперевезення було успішним, звертайтеся до професіоналів!

     
    Scroll to top