Негабаритні вантажні перевезення до Туреччини

Вантажоперевезення за напрямом Туреччина-Україна завжди піддаються низці суперечок та сумнівів на тему того, як же швидко доставити вантаж: морським транспортом чи автомобільним. Необхідність у сполученні між Туреччиною та Україною є очевидною, оскільки ці країни є стратегічними партнерами одна для одної.

Негабаритные грузоперевозки в Турцию 1

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Негабаритне вантажоперевезення до Туреччини та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

 • вага
 • габарити
 • чи є необхідність демонтажу додаткового обладнання
 • складність перевезення
 • чи буде вантаж збірним

Набагато практичнішим є саме автомобільний транспорт, і ось чому:

Негабаритные грузоперевозки в Турцию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Негабаритные грузоперевозки в Турцию 3

  Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

  Scroll to top