Негабаритні вантажоперевезення до Києва

Київ – столиця України, тому перевезення вантажів у це місто відрізняється деякими нюансами, які обумовлені розміром міста, його трафіком, наявністю складних транспортних розв'язок.

Негабаритные грузоперевозки в Киев 1

Негабаритне вантажоперевезення у Києві проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад, наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в пункт доставки, розвантаження – це останній четвертий етап.

Організація автомобільних негабаритних вантажних перевезень до Києва з “Інтерфрахт” – це:

Негабаритные грузоперевозки в Киев 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Киев 3

    Компанія “Інтерфрахт” забезпечить вам швидке та зручне вантажоперевезення по Києву та Київській області різної складності. Замовник може завжди відстежувати рух вантажу, що також забезпечує вашу впевненість у безпеці вантажу.

    Команда успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top