Негабаритні вантажоперевезення до Хорватії

Перевезення вантажів з Хорватії в Україну дуже потрібне з низки причин. Хорватія є великим імпортером різної продукції, починаючи від дитячих речей до продуктів харчування.

Доставка негабаритних вантажів до Хорватії з України – досить розвинений та потрібний напрямок для багатьох компаній. Перевезення в основному проходять автомобільним транспортом, оскільки це досить швидко, зручно та доступно.

Негабаритне вантажоперевезення до Хорватії і з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Негабаритные грузоперевозки в Хорватию 1

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення. Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Хорватию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Хорватию 3

    Основна особливість доставки пов’язана з тим, що перевезення вантажу дорогами загального призначення обмежене вагою до 24 тонн, при тому, що вага автомобіля не повинна перевищувати 40 тонн.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top