Негабаритні вантажоперевезення до Львова

Львів – великий промисловий центр Західної України. На території міста та Львівської області розміщуються великі підприємства різних форм власності, зокрема й з іноземним капіталом.

Негабаритные грузоперевозки во Львов 1

З кожним роком роль Львова у внутрішній та зовнішній економічній діяльності країни посилюється, що позначається на збільшенні попиту на послуги доставки вантажів.

Негабаритне вантажоперевезення до Львова та з нього проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в пункт доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки во Львов 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки во Львов 3

    Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по Україні та світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top