Негабаритні вантажоперевезення до Одеси

Одеса – це портове місто на Чорному морі у південній частині України. Через який проходить величезна кількість вантажопотоків. Через своє вигідне розташування Одеса є важливим вузлом на шляху багатьох вантажів. Частіше за все негабаритні вантажі доставляють у місцевий порт.

Негабаритные грузоперевозки в Одессу 1

Негабаритне вантажоперевезення до Одеси і з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Одессу 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Одессу 3

    Під час вантажоперевезення замовник може контролювати весь процес руху свого вантажу і бути впевненими в його безпеці. Крім того компанія “Інтерфрахт” – це команда фахівців, які працюють на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 20 років. Ми надаємо послуги за доступною ціною як різним підприємствам, так і простому споживачеві.

    Через Одесу проходить величезна кількість вантажопотоків, як наслідок, деякі недобросовісні компанії мають проблеми з митним оформленням, або навіть із втратою вантажу. Для того, щоб ваше вантажоперевезення було успішним, звертайтеся до професіоналів!

    Scroll to top