Негабаритні вантажоперевезення в Харків

Харків – друге за чисельністю населення місто України, важливий промисловий та науковий центр країни. Саме тому у нього стікається великий потік товарів і для їх перевезення необхідно розвивати логістику, а також вантажоперевезення.

Негабаритные грузоперевозки в Харьков 1

Негабаритне вантажоперевезення до Харкова і з нього проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Харьков 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Харьков 3

     За весь час роботи на цьому ринку, а це більше 20 років, до числа наших клієнтів увійшли найбільші компанії нашої країни та всього світу. Реалізовано сотні складних проектів щодо переміщення нестандартних вантажів.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top