Негабаритні вантажоперевезення в Латвію

Варто зазначити, що Латвія це одна з країн, яка є так званими воротами Євросоюзу. Саме тому дуже велика кількість вантажоперевезень йде транзитом через цю країну, і це також накладає свої особливості на митне оформлення вантажу та його транспортування.

Негабаритные грузоперевозки в Латвию 1

Негабаритне вантажоперевезення до Латвії проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в пункт доставки, розвантаження – це останній четвертий етап.

Організація автомобільних негабаритних вантажних перевезень в/з Латвії з “Інтерфрахт”- це:

Негабаритные грузоперевозки в Латвию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Латвию 3

    Під час вантажоперевезення замовник може контролювати весь шлях руху свого товару і бути впевненими в його безпеці. Крім того компанія “Інтерфрахт” – це команда фахівців, які працюють на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 20 років. Ми надаємо послуги за доступною ціною як різним підприємствам, так і простому споживачеві.

    Scroll to top