Негабаритні вантажоперевезення в Португалію

Складнощі доставки вантажу до Португалії полягають виключно в обмеженнях тимчасового пересування.

Негабаритные грузоперевозки в Португалию 1

Вантажі можна перевозити по території країни тільки протягом 18 із 24 годин. Крім того, є ще проблеми, які пов’язані з негабаритними вантажними перевезеннями в Португалії:

Перше – пересування негабаритного вантажу країною обмежене високою температурою. По дорозі не може пересуватися вантажний транспорт, якщо температура понад 35 градусів.

Друге – доставка вантажу дорогами загального призначення обмежена вагою до 24 тонн, при тому що вага автомобіля не повинна перевищувати 40 тонн.

Негабаритні вантажоперевезення з/в Португалію проводять таким чином:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Організація автомобільних негабаритних вантажних перевезень до Португалії з Інтерфрахт це:

Негабаритные грузоперевозки в Португалию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Португалию 3

    Спеціалісти нашої компанії знають всі особливості роботи з Португалією. Ми надаємо вам інформацію та терміни з урахуванням усіх технічних особливостей.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по Україні та світу вже понад 20 років. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top