Негабаритні вантажоперевезення в Румунію

Негабаритні вантажоперевезення в Румунію Варто сказати, що раніше сполучення між Румунією та Україною було не настільки розвиненим, оскільки в країні не було якісних доріг. На сьогоднішній день у державі побудована ціла мережа швидкісних автобанів, і є дороги високого рівня та якості. Через Румунію проходять важливі шляхи, які сполучають її з іншими країнами Європи.

Негабаритные грузоперевозки в Румынию 1

Негабаритне вантажоперевезення до Румунії та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в пункт доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Румынию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Румынию 3

    Під час вантажоперевезення замовник може контролювати весь процес руху і бути впевненими в безпеці свого вантажу. Крім того компанія “Інтерфрахт” – це команда фахівців, які працюють на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 20 років. Ми надаємо послуги за доступною ціною як різним підприємствам, так і простому споживачеві.

    Scroll to top