Негабаритні вантажоперевезення в Японію

Для доставки негабаритних вантажів у Японію актуальним є як автомобільний, так і мультимодальний вид перевезень. Японія – одна із найрозвиненіших країн світу, яка торгує різними товарами з десятками країн. Для активних перевезень із Японією потрібен комфортний маршрут і надійний перевізник.

Негабаритные грузоперевозки в Японию 1

Мультимодальним називається перевезення, в якому використовується кілька видів транспорту. У випадку з Японією це об’єднання морського та автомобільного транспорту.

Негабаритне вантажоперевезення до Японії та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення. Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Японию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Японию 3

    За весь час роботи на цьому ринку, а це більше 20 років, до числа наших клієнтів увійшли найбільші компанії нашої країни та всього світу. Реалізовано сотні складних проектів щодо переміщення нестандартних вантажів.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top