Як перевезти асфальтоукладач?

Перевезення негабаритних вантажів – це одна з найбільш потрібних послуг на сьогодні.

Как перевезти асфальтоукладчик 1

Асфальтоукладальні катки – це один із найскладніших типів дорожньо-будівельної техніки, без них неможливо обійтися у будівництві та ремонті доріг, оскільки саме вони забезпечують якісне укладання та розподіл асфальтобетонної суміші. Така техніка не може самостійно пересуватися дорогами загального призначення, адже швидкість дорожнього транспорту значно більша. Щоб не створювати затори та аварії на дорогах, їх перевозять до місця будівельних робіт на спеціальному транспорті, як негабаритний вантаж.

— Дуже важливо, щоб перевезенням дорожньо-ремонтно-будівельних машин займалися фахівці, оскільки часто саме під час завантаження та розвантаження техніку пошкоджують, а іноді такі пошкодження виявляються критичними. Щоб доставка пройшла успішно, необхідно врахувати низку технічних особливостей: розмір, вагу, специфіку будови. Дані потрібно знати заздалегідь, адже від цього залежить, який саме вид транспорту, з якою вантажністю необхідний для перевезення.

Неприпустимо, щоб перевезенням техніки займалися звичайні евакуатори. Це, можливо, дешевше, але більшість евакуаторів просто не витримують вагу такої техніки. Крім того, працівники евакуатора не завжди дотримуються технологій та вимог щодо транспортування техніки. Прикладом такого недотримання є перевезення відкритого асфальтоукладача в дощ чи бурю, оскільки вантаж може бути пошкоджений.

— Правильна установка техніки на самому тралі та фіксація – це запорука успішного вантажоперевезення. Якщо асфальтоукладач не пересувається самостійно, його необхідно завантажити лебідкою. Для цього слід заздалегідь уточнити тип навантаження: він може бути переднім, заднім, бічним та верхнім. Завдяки цьому ви можете вибрати потрібний трал під ваш асфальтоукладач. Якщо техніка може заїхати самостійно на навантажувач, застосовуються спеціальні трали з гідравлічним механізмом. Для надійного закріплення асфальтоукладача на тралі застосовуються спеціальні троси та ремені, а також гачки. Їх встановлюють спеціально на тралі з урахуванням розмірів вашої техніки.

— Звертайтеся лише до кваліфікованих компаній. Чому? По-перше, для перевезення асфальтоукладальної техніки необхідний дозвіл влади та Укравтодору. В компаніях, які займаються цим на постійній основі, система отримання дозволів давно налагоджена і займає мінімум часу. По-друге, завдяки роботі з професіоналами ви можете доставити не один асфальтоукладчик, а всю дорожню техніку разом, завантажити на один трал із надвисокою вантажністю відразу кілька одиниць техніки.

Найкраще використовувати трали зі спеціально укріпленими осями, це дозволить доставити техніку з вагою понад 5 тонн у точку призначення. Також необхідно перевірити наявність деталей, які можна та потрібно демонтувати, щоб не пошкодити їх під час перевезення.

Как перевезти асфальтоукладчик 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Как перевезти асфальтоукладчик 3

    При необхідності перевезення асфальтоукладальної техніки звертайтеся до фахівців компанії “Інтерфрахт”. Ми доставимо вашу техніку цілою та неушкодженою в будь-яку точку на карті.

    Scroll to top